Pomysły na upominki dla gości weselnych

Prezenty weselne dla gości

Upominki dla gości weselnych to piękny sposób na podziękowanie im za udział w Waszym wyjątkowym dniu. Drobne prezenty mogą być miłym gestem, który goście zabiorą ze sobą jako pamiątkę. Oto kilka inspirujących pomysłów na upominki dla gości weselnych, które na pewno zostaną docenione.

1. Personalizowane przedmioty

Kubki z imionami gości lub inicjałami pary młodej to praktyczny upominek, który z pewnością będzie używany na co dzień. Personalizowane podkładki pod kubki z datą Waszego ślubu i Waszymi imionami to elegancki i funkcjonalny prezent.

Kubeczki pamiątka z wesela

2. Ręcznie robione słodkości

Pyszne, domowe ciastka zapakowane w ładne pudełka to uroczy i smaczny prezent. Możecie je upiec sami lub zamówić u lokalnej cukierni. Ręcznie robione czekoladki z personalizowanymi opakowaniami to elegancki sposób na wyrażenie wdzięczności.

Pamiątka z wesela - ciasteczka dla gości

3. Mini przetwory i miody

Małe słoiczki z domowymi dżemami lub konfiturami to uroczy prezent, który goście będą mogli zabrać do domu i cieszyć się nim jeszcze długo po weselu. Mini słoiczki z miodem, szczególnie lokalnym, to słodki i zdrowy upominek.

Słoiczki z miodem na upominek weselny

4. Rośliny i nasiona

Małe, doniczkowe sukulenty to trwały prezent, który goście będą mogli pielęgnować i który będzie przypominał im o Waszym ślubie. Pakiety nasion kwiatów, które goście mogą zasadzić w swoim ogrodzie, to piękny sposób na symboliczne zasianie wspomnień.

Małe roślinki w doniczkach na upominki weselne

5. Produkty kosmetyczne

Naturalne, ręcznie robione mydła o różnych zapachach to elegancki i praktyczny prezent. Małe świece zapachowe w eleganckich opakowaniach to upominek, który stworzy przyjemną atmosferę w domach gości.

Świece zapachowe jako upominki weselne

6. Alkohole i napoje

Małe buteleczki z ulubionym alkoholem pary młodej, np. whisky, wódka czy likier, to elegancki i wyrafinowany prezent. Paczuszki z wysokiej jakości herbatą lub kawą to doskonały prezent dla miłośników tych napojów.

7. Upominki DIY

Ręcznie robione zakładki do książek to personalizowany prezent, który będzie przypominał gościom o Waszym dniu za każdym razem, gdy będą czytać. Kreatywne, ręcznie robione breloczki to praktyczny i uroczy upominek.

Zakładki do książek upominek weselny

8. Karty i gry

Karty do gry z imionami pary młodej lub datą ślubu to zabawny i praktyczny prezent. Małe, przenośne gry planszowe to świetny sposób na dostarczenie rozrywki gościom po weselu.

Karty do gry jako upominek z wesela

9. Fotograficzne pamiątki

Jeśli macie na weselu fotobudkę, możecie zaproponować gościom, aby zabrali ze sobą zdjęcia jako pamiątkę. Personalizowane ramki do zdjęć będą doskonałym dodatkiem. Małe, kieszonkowe albumy na zdjęcia z Waszego wesela to piękna pamiątka, którą goście będą mogli wypełnić swoimi ulubionymi zdjęciami z tego dnia.

Małe albumy na zdjęcia jako prezenty dla gości weselnych

10. Kulinarne delikatesy

Niewielkie buteleczki z wysokiej jakości oliwą z oliwek lub aromatyzowanym octem balsamicznym to elegancki prezent. Ręcznie robione sosy, np. pikantne sosy czy domowe ketchupy, oraz mieszanki przypraw to wyjątkowy i smakowity upominek.

Podsumowanie

Wybór upominków dla gości weselnych to świetna okazja, aby wyrazić swoją wdzięczność i podziękować za ich obecność w tym wyjątkowym dniu. Niezależnie od tego, czy zdecydujecie się na personalizowane przedmioty, ręcznie robione słodkości, czy praktyczne prezenty, kluczowe jest, aby były one przemyślane i odzwierciedlały Wasz styl oraz charakter Waszego wesela. Dzięki temu Wasi goście poczują się docenieni i będą mieli piękną pamiątkę z Waszego ślubu.

  • Autor: Anfit
  • Aktualizacja: 2024-06-14

Nowy komentarz

Odpowiadasz użytkownikowi:Anuluj

Captcha